Turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda "Adventur2018"

Molėtai pasitiko lankytojus su nano-palydovais ir galimybe virtualiai išskristi į kosmosą

Sausio 26-28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „ADVENTUR 2018“. Molėtų krašto turizmo išteklius parodos lankytojams pristatė Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro komanda: direktorė D.Kulienė, turizmo vadybininkai J.Čereškaitė ir E.Žukauskas, bei Lietuvos etnokosmologijos muziejaus Lankytojų aptarnavimo ir edukacijos skyriaus vedėjas L.Šmigelskas.

Pirmą renginio dieną lankytojams ir parodos svečiams Molėtus pristatyti padėjo ir Molėtų rajono meras S.Žvinys.

Molėtų stende apsilankė Japonijos ambasadorius Lietuvoje T.Shigeeda, Lietuvos rajonų merai, svečiai iš Izraelio, Latvijos, Turkijos, Lietuvos kelionių agentūrų. Virtualų skrydį į kosmosą išbandė ir Molėtų nepamirštantis žymus virtuvės šefas D.Praspaliauskas.

Didelio parodos lankytojų dėmesio sulaukė virtualios realybės akiniais pristatomi Molėtų krašto lankytini objektai, Lietuvos etnokosmologijos muziejaus iniciatyva demonstruojami nano-palydovai.

Užsukę į Molėtų stendą lankytojai domėjosi Molėtų krašte esančiais lankytinais kultūros, istorijos objektais, dviračių ir vandens turizmu, edukacinėmis programomis, renginiais, nakvynės galimybėmis. Džiugu, kad Molėtai gali pasiūlyti ne vieną pramogą ir ne vienai dienai. Dauguma parodos lankytojų, išvydę virtualų skrydį į kosmosą, pažadėjo apsilankyti virtualiame edukaciniame ture „Molėtai kitaip“ bei patraukliai susipažinti su Molėtų istorijos faktais, lankytinais objektais.

Laukiame visų MOLĖTUOSE!