Infoturas po Molėtų kraštą

Infoturas po Molėtų kraštą

Praėjusią savaitę Molėtų TVIC organizavo infoturą kelionių agentūrų darbuotojams ir žurnalistams. Svečius pasitiko Molėtų meras S.Žvinys kartu su TVIC direktore D.Kuliene. turizmo specialistams buvo pristatytos Molėtų turizmo naujienos, vieną jų – interaktyvius edukacinius žaidimus, virtualios realybės turą buvo galima išbandyti čia pat – TVIC‘o patalpose kuriamoje virtualioje erdvėje...
Pasistiprinus „Owl cafe“ nuostabiai gražiais keksiukais „Molėtai. Čia viskas tikra“, svečiai buvo pakviesti į ekskursiją po Molėtų miestą. Pasisėmus istorinių žinių kartu su A.Laužikiene, pasigrožėjus žaliais Molėtais – į žvejybą. Naujai sukurtas turizmo produktas – pramoginė žvejyba Baltųjų Lakajų ežere su S.Jurgelianec - abejingų nepaliko: kas aistringai žvejojo, kas džiaugėsi ramiu poilsiu, supant ežero bangelėms. Reikalo nepagadino ir skani I.Jurgelianec žuvienė. Trumpas žygis pasižvalgyti po apylinkes nuo Mindūnų apžvalgos bokšto, į A.Truskausko medžioklės ir trofėjų ekspoziciją, Ežerų žvejybos muziejų – ir vėl prie stalo, prie garuojančio I.Rimydienės žuvies šutinio. Baigiantis intensyviai dienai, užsukome pasižiūrėti avyčių ir ožkyčių į B.ir G.Prakapavičių ekologinį ūkį, o tada link nakvynės vietos – kaimo turizmo sodybos „Kliukai“. Kad ir kaip tingėjosi po sočios ir gardžios vakarienės keliauti susipažinti su kitokiais Radvilomis ant Asvejos piliakalnio, išsiruošėme ir ten. L.Leškevičiūtės pasakojamos istorijos ir kvapni arbata vėlyvai vakarienei buvo pats tas užbaigti intensyviai dienai.
Antrosios dienos programa svečiams buvo gerokai trumpesnė. Aplankyta Gurapelkė, kurioje kartu su J.Naruševičiūte sužiūrėjome vabaliukus ir augaliukus. Vieni pirmųjų, lydimi G.Martinkėnės, įžengėme į naujai sukurtą japonišką sodą „Šnabždantys akmenys“ „Dubingių žirgyne“. Aplankyti Giedraičiai, paragauta kareiviškos košės.
Labai ačiū mūsų svečiams – nepasididžiavusiems ir į Molėtų kraštą atvažiavusiems! Iki kitų susitikimų!

 

Nuotraukų galeriją galite peržiūrėti >>ČIA<<