Paskelbtos Verslo nominacijos

Praėjusį penktadienį į bendrą būrį Molėtų verslininkus, įmonių vadovus sukvietęs Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras kartu su partneriais: laikraščiu „Vilnis“, Molėtų kultūros centru ir Molėtų krašto verslininkų asociacija, paskelbė Verslo nominacijų rinkimų rezultatus.

Renginį pradėjusi Molėtų TVIC direktorė D.Kulienė pasveikino visus susirinkusius su Verslo atstovų diena ir pasidžiaugė molėtiškių skambučių, laiškų gausa, išsakytais šiltais ir gražiais žodžiais apie nominuoti siūlomas įmones, jų vadovus, smulkius verslininkus. Direktorė tvirtino, kad toks nominacijų rinkimų būdas, kuomet nominuojamuosius siūlo „Vilnies“, Molėtų TVIC tinklapio skaitytojai yra pasirinktas apgalvotai, kad būtų pastebėtos ir įvertintos ne tik tos įmonės, kurios moka daugiausia mokesčių, įdarbina daugiausia žmonių, bet ir pačios mažiausios, ar tiesiog su patentais dirbantys žmonės, kurie išlaiko save ir savo šeimas.   

„Dangus 2“ ir „Chorų karai“ dalyvis V.Valuntonis, vedęs Verslo nominacijų vakarą, žaismingai pristatinėjo nominacijas: iki paskutinės minutės likdavo neaišku, kas gi pirmosios vietos nugalėtojas. Intrigą kurstė ir patys faktai: daugelyje nominacijų pirmas vietas nuo antros skyrė vos kelių balsų skirtumas.

Pirmasis „Verslo šeimos“ nominacijos nugalėtoją paskelbti buvo pakviestas Molėtų rajono vicemeras M.Kildišius, kuris pasidžiaugė darbščiais verslininkais, perdavė sveikinimus nuo Molėtų rajono mero S.Žvinio ir nugalėtojų taurę įteikė Paškevičių šeimai. „Verslo pirmoko“ taurė iš Seimo nario P.Čimbaro rankų nukeliavo M.Stažiui (žuvies parduotuvė). Molėtiškiai ypatingai daug balsų skyrė Molėtų rajono vartotojų kooperatyvui - „Verslo vilko“ nominaciją paskelbė Seimo narys V.Stundys. Aplinkos ministerijos viceministras, vienas iš projekto „Žvejybos rojus“ iniciatorių L.Jonauskas paskelbė „Verslo dosnos“ nugalėtoją – A.Žiuko IĮ. „Verslo bitės“ taurė šįkart atiteko kirpėjai R.Šiukščiuvienei, kurią pasveikinti buvo pasiruošęs Molėtų rajono tarybos narys A.Ilgevičius. „Sodžiaus verslininku“ didele balsų persvara molėtiškių pripažintas G.Prakapavičius (Birutės ir Giedriaus Prakapavičių ūkis). Tradicinė Molėtų TVIC nominacija „Ačiū“ šįmet skirta Molėtų krašto verslininkų asociacijai.

 Už partnerystę, pagalbą ir paramą Molėtų TVIC dėkoja laikraščio „Vilnis“ redaktorei J.Valentinavičienei, Molėtų kultūros centro direktorei I.Narušienei, Molėtų krašto verslininkų asociacijai ir jos pirmininkei R.Meiduvienei, „Žalvario parko“ vadovui A.Nomeikai, vila „Kelmynė“ šeimininkams D.ir S.Vytams, už gražias taures – D.Stalauskienei.

Nuotraukų galeriją galite peržiūrėti >>ČIA<<