„Dubinga“

„Dubinga“

Sodyba "Dubinga" įsikūrusi Asvejos regioniniame parke, visai šalia Dubingių tilto. Šioje sodyboje nuolat gyvena šeimininkai su trimis vaikais, todėl vieta puikiai tinkama poilsiui su vaikučiais. Tai šeimų poilsio sodyba ir mielai laukiami svečiai, kurie vertina ramų, blaivų ir kokybišką poilsį, natūralų gamtos grožį.

Dubingos vienkiemis - tai 2-jų hektarų prižiūrėta teritorija su dviem tvenkiniais, kur svečiams apgyvendinti yra ketveri (3-5 vietų) apartamentai su visais patogumais: virtuve su įranga bei indais, patalyne ir rankšluosčiais. Numeriuose rasite patogumą, švarą ir nostalgišką "pas močiutę kaime" atmosferą. Esant poreikiui, svečiams paruošiama malkų maisto gaminimui. Atvykusiems yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Sodyboje yra pirtis su puikia pirtininke, kuri gali "pakutenti" šonus kvapnia vanta, ištrinti pavargusius raumenis ir pavaišinti gardžia arbata. Pirtis užsakoma atskirai, už papildomą mokestį.

"Dubingoje" nerengiamos triukšmingos šventės ar vakarėliai. Maloniai prašoma svečių susilaikyti nuo muzikos, garsaus šventimo, gerbti kaimynus ir jų ramybę, ypač tamsiu paros metu.

Kambarių skaičius - 5

Vietų skaičius - 20

Patogumai

Pokylių salė
Konferencijų salė
Vaikų žaidimų aikštelė
Pirtis
Sporto inventoriaus nuoma
WC ir dušas
Vandens inventoriaus nuoma
Žvejyba
Pavėsinė su šašlykine
Prie upės, tvenkinio
Draugiški gyvūnams
Kalba angliškai
Kalba vokiškai
Kalba rusiškai
Kalba lenkiškai

Kontaktai

Pušų g. 6, Laumikonių k., Dubingių sen., Molėtų r. (55.052594, 25.446261) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 616 30252