Dieną į žvejybą, vakare į medžioklę!

Dieną į žvejybą, vakare į medžioklę!

Ežerų žvejybos muziejus ir A. Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicija

Ne veltui Molėtai vadinami ežerų kraštu. Senais laikais žvejyba buvo vienas iš pagrindinių gyventojų pragyvenimo šaltinių. Tikram žvejui ar žuvienės valgytojui pravartu pamatyti, kaip XIX a. pab. gyveno ir žvejojo mūsų krašto žmonės. Ežerų žvejybos muziejuje susipažinsite su įvairiais žvejybos įrankiais, kuriais žvejojo Rytų Lietuvos žmonės 19 a. pabaigoje. Ekspozicija išdėstyta atstatytoje XIX a. žvejo pirkioje ir svirne. Pamatysite seniausią muziejaus eksponatą - įspūdingą 4 metrų ilgio XV a. luotą, kuris buvo ištrauktas iš Peršokšnų ežero.

Medžioklės ir gamtos ekspozicijoje apžvelgsite penkiuose žemynuose medžiojusio Antano Truskausko trofėjų ekspoziciją. Tai – Afrikoje sumedžioti liūtas, dramblys, raganosis, leopardas, buivolas. Sidabrinis ožys ar meška iš Sibiro. Iš Argentinos – elniaožė gazelė. Muziejuje taip pat rasite medžiotojų apdovanojimų ir gamtos dovanų ekspozicijas.

 

Labanoro regioninio parko apžvalgos bokštas

Savo drąsą galėsite išbandyti lipdami į naująjį 36 m. aukščio apžvalgos bokštą – aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje! Čia susipažinsite su Labanoro regioninio parko vertybėmis - Lakajų ežerynu ir senąja Labanoro giria. Vaizdas į kraštovaizdį atsiveria tarsi nuo devynaukščio namo stogo. Norint pamatyti šią įspūdingą gamtos panoramą, teks užlipti 214 laiptelių.

 

Naktinė vėžių medžioklė

Naktinė invazinių vėžių medžioklė yra puikus nuotykis norintiems patirti žvejybos azartą kiek kitaip!

Atvykusiųjų laukia nuotykių kupina naktis: pasišviesdami medžioklės dalyviai bris naktinio ežero pakrante ir rinks invazinius vėžius lyg grybus.

Po medžioklės dalyviams bus įteikiamas laimikis, vėžių gaudytojo diplomas bei patiekalų su vėžiais receptų knyga.

Medžiojant invazinius vėžius ne tik patiriama medžioklės aistra, bet ir padedama išgryninti ežerų fauną.

Vėžių medžiotojų laukia:

  • vėžių gaudymo įranga;
  • patyrusio vėžių medžiotojo instrukcijos;
  • sugautas laimikis;
  • vėžių gaudytojo diplomas;
  • receptų knygelė.

 

Paslauga teikiama vasaros sezonu savaitgaliais, kai susiformuoja mažiausiai 4 asmenų grupė. Medžioklės trukmė 2-3 valandos.

41 / 1 asmeniui
Papildomas asmuo: 41€
Trukmė: 1 diena
Data:
x
+
Turite klausimų?