Žygis dviračiais: Asvejos stebuklas

Žygis dviračiais: Asvejos stebuklas

Unikaliame Asvejos regioniniame parke gausu istorinių ir gamtos vertybių. Žygio metu galėsime džiaugtis bent 15 iš jų!

Susitiksime Dubingių senojoje karčiamoje įsikūrusiame lankytojų centre. Čia susipažinsime su žygio programa. Tuomet patrauksime į Dubingių piliavietę, kur turėsite galimybę aplankyti pilies griūvėsius, sužinoti apie ją valdžiusią galingą bajorų giminę – Radvilas. Tuomet leisimės į žygį.

Jo metu lankysime gražias stovyklavietes, žavėsimės nuo skardžių ir ežero pakrančių atsiveriančiomis panoramomis, lankysime istorines vietas, vienoje iš kurių medžioklėms ruošdavosi net pats grafas Tiškevičius.

Važiuoti bus galima du etapus: 27 arba 40 km. Pavargusiems antrosios dalies tikslą – Jurkiškio upelio pažintinį taką – bus galima aplankyti atvažiavus automobiliais ir palaukus atvažiuojančių dviratininkų.

Lankant vietas, jų istorijas pasakos žygio vadas Linas Vaitkevičius (+370 611 34405, [email protected]). Jis – ilgametis Asvejos regioninio parko darbuotojas, šias vietas pažįsta kaip save patį. Kad žygis eitų sklandžiai, Linui talkins Simonas Kiela (+370 676 03320, [email protected]).

Žygio dalyvio bilietas – 14€
Bilietai bus platinami per Payserą, kelias dienas iki žygio pradžios. Sekite naujienas.
Bilietas į piliavietę neįtrauktas į žygio kainą – viso 1€ :)

Rekomenduojame važiuoti turistiniais arba kalnų dviračiais. Turėkite šalmą ir atsarginę dviračio kamerą.
Pasiimkite purškalų nuo kraujasiurbių.
Nepamirškite vandens! Karštą dieną reikia 1,5-2 litrų.

Pirkdami bilietą sutinkate, kad žygio metu patys atsakysite už savo saugumą, sveikatą ir inventorių bei sutinkate, kad keliausite su grupe – būsite vienu iš jos narių.

 

Asvejos regioninio parko lankytojų centras
Nemokamas
Birželio 29 d.