Kazimieras Jakutis su akustine grupe/ BALTAS VILKAS

Kazimieras Jakutis su akustine grupe/ BALTAS VILKAS

 

Aš, Kazimieras Jakutis, pirmą kartą su savo autorinių dainų repertuaru užlipau į sceną 2005 metais. O šį rudenį kviečiu Jus, mieli dainuojamosios poezijos gerbėjai, į muzikinę kelionę po Lietuvą. Aš nežinau, ar Jūs laukiate ko nors naujo. Ar laukiate?

Susitikime:

 Gruodžio 2 dieną (šeštadienį), 16.00 val.
 Lietuvos etnokosmologijos muziejus (Žvaigždžių g. 12, Kulionių k., Molėtų r.)
 Kontaktinis telefonas: +37060355165

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/kazimieras-jakutis-su-akustine-grupe-lietuvos-etnokosmologijos-muziejuje-404777/?fbclid=IwAR3FNJUZ0Rdm6tgovIzMaR1KE7rQVj8EFUQAZdvnkqNaruhH2LIAJG-3xHs

Esu Jums ne kartą grojęs vienas, esu grojęs su grupe... Šiemet – nei taip, nei taip. Nei vienas, nei su grupe. Vis tik gal labiau su grupe, bet akustine: be trankių būgnų, be elektrinės gitaros verksmų ir... mažesnėse salėse. Galėsime intymiau pabendrauti, padainuoti, pasikalbėti.

Ligi šiol man gimdavo dainos iš nerimo, iš „dyko buvimo“, kaip bandau pats pajuokauti. O šį kartą kūriau dainas jau turint tikslą, užmačią. Norisi apginti Medį, Paukštį, Žvėrį. Norisi sustabdyt medžiotojo ranką. Tarp kita ko, mano miškuose ir pievose yra uždrausta medžioti, o mano tvenkiniuose garniai minta ten auginamais karpiais ir karosais.

Taip gimė ir ką tik įrašyta daina „Baltas vilkas“:  sptfy.com/OWK3

Šio rudens muzikinėje kelionėje skambės ne tik naujos, bet ir senos, Jūsų, mieli bičiuliai, pamiltos ir kartu dainuojamos dainos, skirtos mylimai Aukštaitijai, moteriai, prabėgusiam laikui...
„Iš tos nakties“  youtube.com/watch?v=WhYwBRm7O-M
„Nuogas ruduo“  sptfy.com/OWK4
„Neišeik“ youtube.com/watch?v=eYp6xS4GCrQ

K. Jakutis yra išleidęs 8 CD/DVD bei 2 knygas: lonas.lt/lt/218-kita/

Renginio rėmėjas: LONAS

Gruodžio 2 d. 16:00