Andrius Zalieska-Zala, akustinis koncertas Pagulbyje

Andrius Zalieska-Zala, akustinis koncertas Pagulbyje

Kovo 8 d., 16.00 val. Pagulbyje.

Sauja muzikos, sauja šiltų pokalbių ir puodelis arbatos – tokį planą sukūrėmė kovo 8-osios sekmadieniui. Tądien Pagulbyje brazdės Andriaus Zalieskos-Zalos gitara, pritardama jausmingam vokalui.
Andrius Zalieska-Zala, grupės „Arbata" vokalistas, idėjinis vadas, ruošiantis jums atvirą, įtraukiantį ir, kaip visada, jaukų akustinį koncertą.

Kaina asmeniui: 10 EUR
▪️ Būtina išankstinė registracija, nes vietų – vos 30!
Užsiregistruoti galite rašydami asmeninę žinutę PAGULBIO facebook paskyroje arba el.paštu [email protected]

 

REKOMENDACIJOS DĖL LANKYMOSI MASINIUOSE RENGINIUOSE

Molėtų rajono savivaldybės administracija siūlo įvertinti savo sveikatos būklę ir į viešus žmonių susibūrimus neiti tiems žmonėms, kurie patenka į rizikos grupę:

  • Yra grįžę iš šalių: Kinijos (visos provincijos), Šiaurės Italijos regiono (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkongo, Irano, Japonijos, Pietų Korėjos, Singapūras), kuriose nustatytas COVID-19 virusas;
  • Vyresnio amžiaus asmenys (65+ );
  • Asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip: širdies ir kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas, kvėpavimo takų ligomis, onkologiniais susirgimais;
  • Asmenys, esantys po organų transplantacijos;
  • Asmenys, jaučiantys į gripą panašius simptomus;
  • Asmenys, kuriems pasireiškia bet kokie kvėpavimo takų infekcijos simptomai;
  • Nėščios moterys ir maži vaikai;

Masiniai renginiai yra puiki terpė sklisti infekcijoms – ne tik koronavirusui, bet ir gripo bei kitiems virusams, todėl įsivertinkite, ar jums tikrai būtina, ar jūsų sveikata leidžia būti dideliuose žmonių sambūriuose. Mes rekomenduojame kol kas tokių susibūrimų vengti.

Siekiant apsisaugoti tiek nuo COVID-19, tiek nuo kitų sezoninių virusų, taip pat rekomenduojama plauti rankas, vėdinti patalpas, nevykti į nebūtinas keliones, o sergantys žmonės turėtų gydytis namuose ir neiti į darbą.

Taip pat prašome visų žmonių sąmoningumo ir adekvačios reakcijos į esamą situaciją mūsų rajone bei visoje šalyje.

10.00 €
Kovo 8 d. 16:00 - 18:00