Naujos žinios – visada į naudą

Praėjusią savaitę Molėtų TVIC direktorė D.Kulienė dalijosi patirtimi ir mokėsi iš kitų, kaip kūrybiškai atkreipti dėmesį.

Balandžio 5 d. direktorė dalyvavo Utenos kolegijos Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programos komiteto išplėstiniame posėdyje – seminare  „Turizmo specialistų kompetencijų atitiktis šiandienos darbo rinkai", kur direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai A.Sinicienė, direktoriaus pavaduotoja mokslui ir plėtrai dr. V.Bartuševičienė bei Verslo ir technologijų fakulteto dekanė R.Bagdonavičienė, Turizmo ir viešbučių administravimo katedros dėstytojai, specialistai – praktikai dalijosi mintimis ir įžvalgomis apie turizmo srities specialistams būtinas kompetencijas.

Balandžio 7-8 dienomis D.Kulienė dalyvavo turizmo informacijos centrų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo seminare „Kaip pristatyti pasauliui Lietuvos turizmo galimybes“. Susirinkusius iš visos Lietuvos turizmo informacijos centrų specialistus sveikino Valstybinio turizmo departamento turizmo plėtros skyriaus vedėja R.Andrulienė. Pranešimą, kaip pasaulis naudojasi kūrybingumu, norėdamas atkreipti į save dėmesį skaitė lektorius, reklamos agentūros „NEW“ kūrybos direktorius T.Ramanauskas. „Prezentacija KITAIP, arba pamirškite migdančias skaidres“ – taip vadinosi lektoriaus A.Laskausko, kitokių prezentacijų eksperto, paskaita. Virtualios realybės galimybes pristatė Gluk Media vadovas A.Juvko, su turizmo specialistais susitiko „Taiga Euro Baltika“ direktorė S.Kulakauskienė. Buvo organizuotos ekskursijos į naujai Vilniuje įsikūrusius turizmo objektus.