Molėtų rajone ženklinamos dviračių trasos

Trys Aukštaitijos rajonai – Molėtai, Ignalina ir Utena, siekdami skatinti turizmo potencialą, gerinti ir didinti informacijos teikimą apie turizmo maršrutuose ir turizmo trasose esančias lankytinas vietas jų rajonuose, žengia pirmuosius žingsnius įgyvendinant projektą – „Informacinės infrastruktūros plėtra Ignalinos, Molėtų ir Utenos rajonuose“. Projekto dalyvių rajonuose įrengiami lankytinas vietas jungiantys dviračių trasų ženklai ir informaciniai kelio ženklai prie kultūros paveldo objektų. Molėtų rajone ženklinamos dviračių trasos turėtų patraukti patyrusių dviratininkų ir ekstremalaus dviračių sporto mėgėjų dėmesį. Tai – Kamastos žiedlapio kelias, trasos maršrutu Molėtai – Mindūnai ir Asvejos regioniniame parke.

Molėtų rajone atsiras ir 10 naujai įrengiamų informacinių kelio ženklų prie kultūros paveldo objektų – Svobiškėlio alkvietės ir akmens, vad. Valiulio akmeniu (Alantos sen.), Skudutiškio akmenų ir šaltinio, Rudesos Šv. Jono Krikštytojo koplyčios statinių komplekso (Inturkės sen.) ir Liesėnų, Bendrių piliakalnio su gyvenviete (Videniškių sen.).

Kiek vėliau Molėtų, kaip ir Ignalinos, Utenos, rajone ruošiamasi įrengti infoterminalą su informacija turistams apie rajono lankytinas vietas.

Projekto pareiškėja – Ignalinos rajono savivaldybės administracija, partnerės – Molėtų rajono savivaldybės ir Utenos rajono savivaldybės administracijos.