LRT „Įdomiosios atostogos“ atvyksta į Molėtus

LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios atostogos“ keliauja per Lietuvą. Jau liepos 3 d. 13 val. laidos kūrybinė komanda drauge su Vidu Bareikiu ir Robertu Petrausku priešakyje susitiks su atostogaujančiais vaikais Molėtuose, Skulptūrų parke prie Pastovio ežero.
 

D. Umbraso / LRT nuotr.
 

Neįtikėtinos sėkmės sulaukęs projektas „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ vasarą pasitinka atsinaujinęs, dar smagesnis ir ne mažiau naudingas. „Pavasarį praleidę drauge, bet per atstumą, vasarą kviečiame susitikti, gyvai sužaisti jau tradicija tapusį „Prototo“, smagiai ir naudingai praleisti laiką skirtinguose Lietuvos miestuose“, - pasakojo projekto sumanytojas Laurynas Šeškus.

Pirmoji kelionės po Lietuvą stotelė – Molėtai, kurių apylinkes savo atostogoms renkasi daugybė Lietuvos šeimų. Liepos 3 d., penktadienį, 13 val. Molėtų Skulptūrų parke įsikurs mobili „Įdomiųjų atostogų“ filmavimo aikštelė. Miesto gyventojai, svečiai, o labiausiai – vaikai bus kviečiami stebėti filmavimą ir dalyvauti žaidimuose.
 

D. Umbraso / LRT nuotr.
 

„Sieksime į miestų aikštes atvežti tikrą šventę. Vaikai galės aktyviai įsitraukti į laidos filmavimą, žaisti žaidimus, jų lauks muzikinės staigmenos, prizai, siurprizai. Laidos vedėjai neslepia, kad beprotiškai laukia susitikimų su vaikais, kurie visą pavasarį aktyviai dalyvavo laidos kūrimo procese siųsdami savo nufilmuotus šokius, dainas ar žaisdami viktorininius žaidimus“, - teigė L. Šeškus.

„Įdomiosios atostogos“ susitikimo su laidos žiūrovais laukia liepos 3 d. (penktadienį) 13 val. tiesioginėje transliacijoje iš Molėtų Skulptūrų parko.
 

D. Umbraso / LRT nuotr.