Apie molitus

Apie molitus

Molitas – pirmoji turizmo valiuta Molėtuose (ir turbūt visoje Lietuvoje)! Tai gyvenimo kelionių simbolis, kuris atneša laimę ir pažinimo turtus.

Molėtai – kraštas, kuriame viskas tikra ir legendos virta realybe. Šį kartą tai – pono lobių istorija.

Molėtų vardo kilmės legenda byloja, kad važiavęs per molingas žemes ponas ir vežęsis skrynią su auksu. Įklimpęs, šūkavęs: molis, molis! Taip atsirado Molėtų vardas. O kur lobiai dingo, istorija nutyli...

Ilgus metus keliaudami Molėtų rajone ir keliautojams padėdami geriau pažinti šį kraštą, surinkome išsibarsčiusį skrynios turtą ir juo norime pasidalinti su Jumis! Kartu su mumis, savo atradimais ir Molėtų patirtimis dalinasi ir mūsų draugai – įvairios pramogų, apgyvendinimo, maitinimo įstaigos Molėtuose.

Keliaukite Molėtuose, pasinaudokite tik Jums skirtomis nuolaidomis. Atraskite Molėtus!

 

Spauskite ant dominančios paslaugų grupės ir susipažinkite su nuolaidomis:

   

  

 

Akcijos taisyklės:

  1. Įsigykite molitą Molėtų turizmo ir verslo informacijos centruose (Inturkės g. 4, Molėtai ir Sakalo g. 3, Molėtai). Užsisakant paslaugas, kurioms reikalinga išankstinė rezervacija, molitai gali būti siunčiami (pirkėjas apmoka siuntimo išlaidas). Dėl molitų įsigijimo nuotoliniu būdu susisiekite [email protected]
  2. Kartu su molitu Jūs gausite net 19 nuolaidos kuponų. Išsirinkite nuolaidos teikėją iš nuolaidų sąrašo (Paragauk ir Patirk kategorijose), pateikto akcijos leidinyje arba internetinėje svetainėje www.infomoletai.lt.
  3. Jei pasirinkote su nakvyne teikiamas paslaugas ar pramogas, kurioms reikalinga išansktinė registracija, susisiekite tiesiogiai su paslaugų teikėjais prie nuolaidų nurodytais kontaktais. Paslaugų teikėjui paprašius, individualiai sutariama dėl nuolaidos turėjimo įrodymo.
  4. Pasirinktos paslaugos kuponą pateikite atsiskaitydami už paslaugas (vienas nuolaidos kuponas galioja tik vieną kartą). Nuolaidos nesumuojamos.
  5. Pasinaudoti molitų akcijos nuolaidomis galite nuo balandžio 23 d. iki 2021 m. rugsėjo 30 d.
  6. Paslaugų teikėjai pasilieka teisę koreguoti paslaugų teikimo laiką akcijos metu, priklausomai nuo sezono pradžios ir rezervacijų.
  7. Visa akcijos dalyvių nuolaidų informacija nuolat atnaujinama internetinėje svetainėje www.infomoletai.lt
  8. Akcijos organizatorius Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas.

Mėgaukitės Molėtais!

0 / 0 asmeniui
Trukmė: 0 diena
Data:
x
Turite klausimų?