Vaikai sako: labas, joga!

Vaikai sako: labas, joga!

Ar būtų norinčių pajoguoti Molėtuose? Kviečiu vaikučius nuo 3 metų (bet tikrai gali ateiti ir jaunesni bei vyrensi) linksmai pajoguoti Molėtuose kažkur netoli Skulptūrų parko! Mamos ir tėčiai joguoja kartu arba stebi vaiką :) SUSITIKIMAS ĮVYKS, JEI ORAI BUS TAM PALANKŪS, tad spauskite "interested" arba "going" ir sekite info. Su savimi turėkite sporto kilimėlį ar kokį rankšluostį pasitiesti. Atsigerti kas be ko ♥.

Bilieto kaina: savanoriška auka.

Žaisime, keliausime į nuotaikingas keliones, kur tik fantazija nuneš, imituosime gyvūnus, mokysimės valdyti emocijas, spręsti kilusias problemas, o svarbiausia - nuraminti protą, sielą ir išmoksime ilsėtis ♥
Jogos nauda vaikams yra nepamatuojama - jie tobulėja fiziškai ir dvasiškai. Fiziškai, vaikai tampa stipresni, išmoksta mankštintis. Vienos jogos asanos stiprina raumenis ir pagerina lankstumą, kitos – pusiausvyrą ir koordinaciją. Vaikai išmoksta taisyklingai kvėpuoti, suprasti, kaip dirba kūnas ir išmoksta jį valdyti.
Joga mokina susitelkimo ir nusiraminimo, kloja tvirtus pamatus sveikam kūno ir dvasios vystimuisi. Joga reikalauja visiško susitelkimo į kūną, raumenis, sąnarius ir teisingą asanos atlikimą – susitelkimas į save čia ir dabar, proto nuraminimas, neigiamų emocijų paleidimas. Joga malšina stresą. Paklausite, ar tikrai vaikai stresuoja? O dar ir kaip! Tam jie turi daug pateisinamų priežasčių, ar netiesa? Kitas dalykas, kad jie ne tik stresuoja, bet ir nemoka dirbti su savo emocijomis. Nemoka jų įvardinti, o jei pavyksta, nežino, ką su jomis daryti. Todėl vaikai būna įsitempę, o kartais juos ištinka net ir įniršio priepuoliai. Joguodami, vaikai išmoksta kvėpavimo pratimų, kurie jiems gali padėti išsklaidyti susikaupusias emocijas. O per jogos istorijas, mes mokomės pažinti, įvardinti emocijas bei ką su jomis veikti.
Joga skatina saviraišką. Pagrindinis vaidmuo vaikų jogos užsiėmimuose atitenka vaizduotei, fantazijai ir kūrybiškumui. Lankstūs ir lengvi judesiai, linksmos dainelės ir smagus kvėpavimas, nuotaikingos šėlionės – tokie jau mūsų užsiėmimai. Čia mes imituojame gyvūnus ir išreiškiame save draugiškoje, nekonkurencinėje aplinkoje. Vaikai mokosi draugiško tarpusavio bendravimo: gerbti kitokią nuomonę, konfliktus spręsti taikiai, neleisti santykiams tapti konfliktiškais. Mūsų vaizduotė nukelia mus į nepaprastą kelionę, kupiną jogos žaidimų, pamokančių istorijų, emocijų, šokio, juoko. Bet nepamirštame ir mokytis atsipaliduoti, nusiraminti. Vaikai susipažįsta su sąmoningu kvėpavimu ir jo galia, kiek jis daug gali, kai norime nuraminti besiblaškantį protą mintis, kai norime susitelkti ar pailsėti.

Kviečiu ir laukiu vaikučių nuo 3 metų. Amžiui ribų nėra. Tad gali dalyvauti ir vyresni, ir jaunesni.

Bilietas į jogos nuotykį: savanoriška auka.

Jei turite klausimų, mielai atsakysiu"
FB Labas, joga arba email: labas@labasjoga.lt

Susitikime ir susipažinkime ♥

Vaikų jogos draugė,
Milda

- €
2018-08-16