Rudeninė stovykla: Gondolino ruduo

Rudeninė stovykla: Gondolino ruduo

Rytai jau vėsūs, o pievas pavakare nukloja rūkas… ruduo visai čia pat. O tai reiškia, kad artėja rudeninė Tolkien Lietuva stovykla!

Ir taip jau buvo ainų išgiedota, kad šiemet pasirinktas stovyklos savaitgalis – rugsėjo 21-23 – sutampa su hobito diena. Taigi hobito dienos savaitgalį kviečiame į rudeninę Tolkien Lietuva stovyklą “Gondolino ruduo”.

Pasidžiaugsim, kad rugpjūtį atskiru romanu buvo išleista JRRT knyga “The Fall of Gondolin” apie narsiojo Tuoro žygį į Slaptąjį miestą, išmintingają Idrilę ir klastingąjį Maegliną. ir prisiminsime, kokios sakmės buvo į ją sudėtos. Susipažinsime su slaptomis tvirtovėmis ir miestais mūsų pasaulyje. Bandysime išsiaiškinti, kodėl Gondoline nukalti elfų ginklai išliko aštrūs ir nerūdijo tūkstančius metų, net patekę į trolių urvus. Keliausime po apylinkes, budinsime balrogus, žaisime žaidimus ir kitaip džiaugsimės rudeniu!

Stovykla vyks įprastoje vietoje – Kulionyse, namelyje netoli Molėtų astronomijos observatorijos. Norinčių dalyvauti prašome užpildyti šią trumpą registracijos anketą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDqiIhaus2l6E97BxJ5ocFjNA8y8m9FeHXwGg6YW6cB-hF0g/viewform . Registracija reikalinga, kad žinotume, kiek dalyvių tikėtis ir kiek nakvynės vietų reikės.

Detalesnė informacija ir programa - jau netrukus. 

https://www.facebook.com/events/466263463891988/

Kulionys
Nemokamas
2018-09-21