Atmosferinis dangaus stebėjimas „Signalai"

Atmosferinis dangaus stebėjimas „Signalai"

Pakelti akis į nakties dangų, įsiklausyti tylos ir išgirsti, kad joje kužda daugybė neatrastų istorijų – tokį planą pirmosios rudens dienos vakarui siūlo Meno ir mokslo laboratorija, kviečianti į atmosferinį dangaus stebėjimą „SIGNALAI“.

Dangaus šviesuliai įkvepia mąstyti, kurti, tikėti dievų galybe ir žmogaus kosmine paskirtimi. Užvertę galvas į žvaigždynus įsiklausysime į jais sklindančius signalus: skirtingi personažai žada rugpjūčio vėsa dvelkiantį filosofinį, poetinį ir, žinoma, astronominį pasivaikščiojimą dangaus skliautais. Atmosferinio dangaus stebėjimo metu žiūrovus pasieks patys įvairiausi SIGNALAI – beliks juos priimti.

„SIGNALUS“ gaudo ir išskirtinę atmosferą kuria režisierius Paulius Markevičius, žvaigždėtas istorijas dovanoja dramaturgė Birutė Kapustinskaitė. Dangaus gidė – Rūta Lovčikaitė.
„SIGNALUS“ įgarsina Laurynas Jurgelis, Paulius Markevičius, Julija Šatkauskaitė, Severina Špakovska, Šarūnas Zenkevičius.

Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija: https://goo.gl/forms/6t3LMsn2NcOdo7B83

Rekomenduojame šiltai apsirengti, turėti skarą ar pledą (SIGNALUS gaudysime gulėdami ant žemės).
Jeigu lis, renginys neįvyks.

Renginys truks valandą, prieš ar po jo siūlome apsilankyti ekskursijose Molėtų astronomijos observatorijoje arba Etnokosmologijos muziejuje (derinti savarankiškai).

Projekto partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Molėtų astronomijos observatorija.

Molėtų astronomijos observatorija
Nemokamas
2018-09-01