"Svaiginanti" Komedija

"Svaiginanti" Komedija

Svaiginanti komedija

PROFESORIAUS KLASTINGAS TIRPALAS

 

Pilnas Lietuvos sales renkanti komedija taip įnirtingai įtraukia į tragikomišką siužetą, kad žiūrovai aktorius jau pradžioje apdovanoja audringais aplodismentais. Šį kartą spektaklis ,,Profesoriaus klastingas tirpalas” vasario 14 d. 18 h svečiuosis Molėtų kultūros centre.

 

Ši šarminga istorija, lyg nuožmusis Bermudų trikampio verpetas, iškart įtraukia į spirgančią tėkmę. Entuziazmu kunkuliuojantis Mokslininkas - profesorius čia įsisuks į ekstremalius tyrimus su alkoholiu. Diena iš dienos laboratorijoje jis tirs šio sukto gėralo poveikį bei bandys neutralizuoti jo poveikį, drąsiai eksperimentuodamas su personažais. Komedijos režisierius Ričardas Vitkaitis tikina, kad ,,kūrinyje nebus siekiama moralizuoti ar burnoti – į suvokimą bus keliaujama nerimastingo humoro keliu. Garantuoju, „Klastingas tirpalas“ žiūrovui sužadins tokį emocijų piką, kad net šiurpas nueis pagaugais“.

 

Norite sužinoti, prie ko prives tirpalo C2H5OH+H2O vartojimas? Atvykite pasižiūrėti! Komedija universali ir subalansuota visoms amžiaus grupėms, tad laukiami visi!

 

Režisierius:

Ričardas Vitkaitis

 

Vaidina:

Džiugas Siaurusaitis

Lina Rastokaitė

Ramūnas Šimukauskas

Darius Rakauskas

Eglė Mikulionytė/Birutė Prekevičiūtė

 

 

Trukmė 1:40 val.

Molėtų kultūros centras
9.00 - 15.00 €
2018-02-14