Aptarta Molėtų rajono turizmo situacija

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro iniciatyva rugsėjo 10-ąją pasikalbėti apie Molėtų rajono turizmo aktualijas, pasiruošimą 2016-iems rinkosi turizmo paslaugų teikėjai. Susitikimą pradėjusi centro direktorė D.Kulienė sakė, jog tai darbinis susirinkimas, suskaičiuojant ir įvertinant tai, kokia buvo praėjusi vasara, pasikalbant apie laukiančius kitus metus.
Susitikime dalyvavęs Molėtų rajono vicemeras M.Kildišius kalbėjo apie  savivaldybei priklausančius turizmo objektus, verslininkų paslaugų kokybę ir jų reikalingumą, būsimus projektus, akcentavo renginių, sporto erdvių svarbą, kvietė bendradarbiauti. Kaip visada, valdžios atstovui netrūko klausimų: apie dviračių takus, viešinimo šaltinius, renginių stiprumą, jų patrauklumą ne tik molėtiškiams, bet ir miesto svečiams, turistams.
Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro turizmo vadybininkė E.Mušinskienė papasakojo apie praėjusią vasarą, apie lankytojų srautus TVIC, Molėtų muziejuose. Aptarti turistų poreikiai. D.Kulienė informavo susirinkusiuosius apie būsimus leidinius, parodas, pristatė atnaujinamą svetainę www.infomoletai.lt. Daugiausia diskusijų susitikimo metu kilo dėl Molėtų krašto viešinimo galimybių, dalyvavimo tarptautinėse parodose, dėl būsimų kuriamų turizmo paketų. Dėl pastarųjų nutarta vienareikšmiškai – norintieji dalyvauti savo pasiūlymus turi pateikti iki rugsėjo 18 dienos el.paštais: [email protected][email protected] . Laukiame! 
Pakalbėta ir išsikalbėta, belieka dirbti...