Konferenciją „MoLėTai – meilės laiškas turistui“

Net dvi dienas Molėtai šventė vasaros turizmo sezono atidarymą – atkėlė vartus į vasarą! O vasara ir už lango, ir renginių dalyvių širdyse. Daug pozityvių emocijų, bendravimo, dalijimosi artėjančio sezono džiaugsmais ir iššūkiais.

Penktadienį į konferenciją „MoLėTai – meilės laiškas turistui“ buvo susirinkęs geras pusšimtis turizmą mylinčių žmonių rašyti meilės laiškų būsimiems turistams. Konferencijos dalyvius sveikino, gero darbo ne tik konferencijos, bet ir viso vasaros sezono metu linkėjo Molėtų rajono meras S. Žvinys, Seimo narys P. Čimbaras, LR ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus vedėjas R. Čiužas bei Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidentas L. Žabaliūnas.

Molėtų turimo ir verslo informacijos centro, švenčiančio veiklos 20-metį, direktorė D. Kulienė susirinkusiems pristatė šiuo matu leidybai atiduotą naują leidinuką „Meilės maršrutai“: pasivaikščiojimai po Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Utenos, Zarasų pačias romantiškiausias vietas, burtus paslaptis saugančiuose vandens malūnuose, fotosesijų vietas.

Ūkio ministerijos atstovas susirinkusiems pasakojo, jog turizmo ateitis – darna, G. Tamulynas, „Wide wings“ vadovas, ragino nebijoti ir kurti istorijas, juk žmonės visais laikais tikėjo ir tiki įvairiais pasakojimais, kurie ypatingai svarbūs turizme. Kad meilė, turizmas ir žvejyba suderinami – teigė pats tuo nuoširdžiai patikėjęs žurnalo „ŽvejOK“ redaktorius D. Rakutis, primindamas, kad Molėtuose pamažu kuriamas „Žvejybos rojus“ įsibėgės, kai stipriau prisijungs verslas. Į klausimą „būti „masuotėje“ ar būti pagrindiniu aktoriumi“ kvietė atsakyti aktorius A. Bružas, teigdamas, kad kiekvienas, kurie laukiam svečių, turistų, esame aktoriai.

Pasibaigus pranešimams, diskutuoti apie tarpinstitucinę, tarprajoninę meilę bei turizmo ateities vizijas Aukštaitijos regione kvietė renginį vedęs ir diskusiją moderavęs žurnalistas I. Krupavičius.

 

Nuotraukos - https://www.facebook.com/turizmasmoletai/photos/pcb.885415281630237/885405888297843/?type=3&theater