Mintimis atgal į Adventur 2016

Sausio 22-24 dienomis Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Lietuvos etnokosmologijos muziejumi pristatė Molėtų kraštą IV tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje Adventur 2016. Pirmąją parodos dieną mūsų stendą aplankė Ūkio ministras E.Gustas, viceministrė R.Noreikienė, Valstybinio turizmo departamento direktorė J.Kazlauskienė, Molėtų rajono meras S.Žvinys. Palaikymo sulaukėme iš Molėtų savivaldybės darbuotojų: vicemero M.Kildišiaus, kasmet mus aplankančių G.Matkevičiaus, A.Rusteikienės, L.Štelbienės, džiaugėmės sulaukę Molėtų krašto žiniasklaidos atstovų, turizmo paslaugų teikėjų.

Šįmet paroda pasižymėjo lankytojų gausa ir noru, kuo daugiau sužinoti, ką nauja siūlo Molėtai. Lankytojai domėjosi renginiais, edukacinėmis programomis, pramogomis, aktyvaus poilsio galimybėmis, nakvyne. Keičiasi ir lankytojų įpročiai – jei anksčiau „šluodavo“ nuo infobaro visą informacinę medžiagą, tai dabar labiau renkasi, prašo, kad visa turistinė informacija apie rajoną būtų viename leidinyje.

Džiaugiamės, kad mūsų stendas patraukė ne vieno lankytojo akį: sulaukėme ne vieno gero žodžio, pagyrimo, pakliuvome į respublikinės žiniasklaidos puslapius. Vadinasi, mintis sujungti žvaigždes ir ežerus, primenant, kad Molėtai – Žvejybos rojus, pasiteisino.

Dėkojame kolegoms iš Lietuvos etnokosmologijos muziejaus už puikų bendradarbiavimą, UAB ‚Expoera“ darbuotojams už originalų, kūrybišką požiūrį kuriant ir montuojant stendą, dėkojame tiems, kurie Adventur 2016 buvo su mumis.

 

Nuotraukų galeriją galite peržiūrėti ČIA