„Olandų kaimelis“

„Olandų kaimelis“

Mėgaukitės atostogomis Olandų kaimelyje. Kaimo turizmo sodyba “Olandų kaimelis” įsikūrusi nuostabiame gamtos kampelyje, ant Saločio ežero kranto, 12 km nuo Molėtų ir 70 km nuo Vilniaus. Tai puiki vieta pailsėti gamtoje! Erdvioje 9 ha teritorijoje įrengtos 7 erdvios poilsio vilos. Mažiausiuose nameliuose gali gyventi iki 6 asmenų, didžiausiame – 14. Nameliai įrengti iš puikiai apdirbtos vietinės medienos. Naturalumas ir paprastumas persipina su prabangiais akcentais.  Visi namai su židiniu, WC, dušu, patalyne, rankšluosčiais, virtuvėlės su įranga ir indais, TV, apšildomi visus metus. Čia Jūs patirsite netikėtų malonių įspūdžių, pasigrožėsite nuostabiu gamtovaizdžiu bei galėsite turiningai praleisti laisvalaikį. Norintiems atsipalaiduoti siūloma pirtis, kurioje galėsite pasilepinti ir kubilas. Galite tiesiog maloniai praleisti laiką namelyje draugų ar artimųjų kompanijoje prie spragsinčio židinio.

Mėgstantys aktyvų poilsį, galės leisti laiką krepšinio ir tinklinio aikštelėse, plaukiodami valtimi, žvejodami. Žiemos metu kartu su vaikais lipdydami sniego senius, ar važinėdami rogutėmis.

Jeigu pavargote nuo miesto triukšmo, kasdienybės rūpesčių, norite pailsėti ir atsipalaiduoti, bet kuriuo metų laiku atvykite!

Nuomojami 2 miegamųjų namai 6-7 asmenims, 3 miegamųjų namas 13 asmenų ir 4 miegamųjų namas 14 asmenų.

Kambarių skaičius - 17

Vietų skaičius - 59

Patogumai

Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
TV
Vaikų žaidimų aikštelė
Pirtis
Kubilas
Dviračių nuoma
WC ir dušas
Vandens inventoriaus nuoma
Žvejyba
Pavėsinė su šašlykine
Prie ežero
Draugiški gyvūnams
Kalba angliškai
Kalba rusiškai

Kontaktai

Zatiškio vs. 2., Balninkų sen., Molėtų r. (55.276162, 25.277225) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 687 89660